با سامانه آموزش آنلاین  YekClass مرکز آموزش یا مدرسه مجازی خود را ایجاد کنید!

با YekClass، بصورت یکپارچه می‌توانید کلاس آنلاین برگزار کنید، انواع آزمون‌ها را اجرا کنید، تکالیف را از شاگردان تحویل بگیرید، حضور و غیاب کنید و فعالیت‌های کلاسی خلاقانه‌ای ترتیب دهید.

با سامانه LMS ابری YekClass مدرسه مجازیِ خود را متحول کنید!

سامانه LMS ابری YekClass

با YekClass، امکانات حرفه‌ای یک مدرسه مجازی را بدست آورید و مدیریت جدیدی را تجربه کنید.

به صورت ترمیک برنامه ریزی کنید


درس‌های خود را طول دوره آموزش آنلاین زمان‌بندی کنید. محتوای دوره را بارگذاری کرده و دانش‌پذیر را نسبت به برنامه هر هفته مطلع کنید و برای کلاس‌های خود در مدرسه مجازی فعالیت‌های متنوع آموزشی را تعریف کنید.

به صورت ترمیک برنامه ریزی کنید

کلاس مجازی با وبکم نامحدود


مهم ترین نیاز حال حاضر اساتید در مدرسه مجازی، امکان دیدن تمام دانش‌آموزان در کلاس مجازی است. به این ترتیب که استاد بتواند بازخورد تدریس خود را در چهره دانش‌پذیران ببیند. در سامانه آموزش مجازی YekClass این امکان برای کاربران مهیا شده است.

کلاس مجازی با وبکم نامحدود

آزمون‌ها را به صورت مجازی و متمرکز برگزار کنید


در سامانه آموزش مجازی YekClass اساتید می‌توانند به صورت متمرکز آزمون‌های خود را برگزار کنند و دانش‌پذیران را از نتایج آن مطلع کنند. امکان برگزاری انواع آزمون آنلاین و مجازی در این سیستم همچون تشریحی، چند گزینه‌ای، صحیح/غلط و جواب کوتاه در مدرسه مجازی YekClassوجود دارد.

برگزاری آزمون‌های مجازی

تکالیف را بررسی و بازخورد دهید


به صورت متمرکز می‌توانید تکالیف را در سامانه YekClass از دانش پذیران تحویل بگیرید و برای آنها زمان پذیرش تعریف کنید. به آنها نمره بدهید و دانش پذیر را نسبت به بازخورد خود مطلع کنید.

بررسی تکالیف دانش‌پذیران

مطالب اخیر
وبلاگ YekClass

چگونه با آموزش تعاملی H5P آموزش مجازی را بهبود بخشیم؟
مدیریت یادگیری LMS ابری YekClass چیست؟
همانطور که یادداشت‌های پیشین اشاره شد، بین دو دنیا آموزش مجازی و آموزش فیزیکی تفاوت اساسی وجود دارد. تلاش جهت بکار بردن تکنیک‌ها و روش‌های تدریس دنیای فیزیکی در آموزش مجازی راه به جایی نبرده و منجر به خستگی هر چه بیشتر مدرس و عدم بهره‌وری کلاس‌های درسی می‌شود.
پیشنهادهای سازمان جهانی یونسکو برای آموزش مجازی
پیشنهادهای سازمان جهانی یونسکو برای آموزش مجازی
فهرست برنامه‌های آموزشی مجازی، پلتفرم‌ها و منابع زیر با هدف کمک به والدین، آموزگاران، مدارس و مدیران مدارس جهت تسهیل آموزش دانش آموزان و فراهم نمودن مراقبت اجتماعی و تعامل در طول دوره‌هایی است که باید مدارس بواسطه شیوع کرونا تعطیل باشند. اغلب راه‌حل‌ها رایگان هستند و بسیاری از زبان‌های مختلف را پشتیبانی می‌کنند.
آموزش نصب و راه اندازی مودل 3.9 بر روی Ubuntu 20
آموزش نصب و راه اندازی مودل 3.9 بر روی Ubuntu 20
همانطور که گفتیم مودل یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS) است که برای راه‌اندازی آسان‌تر آموزش از راه دور (long-distance education) و دیگر برنامه‌های یادگیری آنلاین ایجاد شده ‌است. در این مطلب قصد داریم که آموزش نصب و راه اندازی مودل 3.9 بر روی Ubuntu 20 را به زبانی ساده شرح دهیم.

با YekClass فراتر از مرزها حرکت کنید.

مجموع ساعات برگزار شده

446868

تعداد دانش‌پذیران

15600

کلاس‌های برگزار شده

23833


Copyright © 2020. YekClass.

گواهی‌نامه‌ها


 

افتا
افتا
شورای عالی انفورماتیک
شورای عالی انفورماتیک
 شرکت های خلاق
شرکت های خلاق
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور