سامانه کلاس مجازی ادوبی کانکت

(Adobe Connect 10.8)

خدمات یک‌کلاس به شما:

1. نصب و راه اندازی سامانه کلاس مجازی ادوبی کانکت (نسخه فارسی و انگلیسی)

ویدئو کنفرانس ادوب کانکت Adobe Connect 10.8 را به عنوان قدرتمندترین سیستم وب کنفرانس شناخته شده در دنیا جایگزین سایر دستگاه‌ها و تجهیزات سخت افزاری ویدئو کنفرانس کنید.
با ادوب کانکت Adobe Connect به سرعت‌های بالای اینترنتی و IP Valid نیاز نخواهید داشت و می‌توانید بدون در نظر گرفتن زمان و مکان برنامه‌های آموزشی، جلسات و سمینارهای خود را دنبال کنید.
در این سامانه کلاس مجازی تمامی زیرساخت‌های لازم جهت آموزش و بهره‌مندی از محیط ارتباطی متقابل در اینترنت و اینترانت را در اختیار اساتید و دانشجویان و فضاهای آموزشی قرار می‌دهد.

2. خرید یا اجاره سرور Adobe Connect

اگر نرم افزار وب کنفرانس را خریداری یا اجاره نموده اید اما سرور قوی و پهنای باند مورد نیازتان در دسترس نیست با خرید یا اجاره سرور ادوب کانکت به صورت اشتراکی و اختصاصی با سرعت بالا و مبتنی بر نیاز کاربران، برگزاری کلاس مجازی-آنلاین را در ادوب کانکت به بهترین شکل ممکن تجربه کنید.

3. سامانه کلاس مجازی ادوب کانکت

علاوه بر ارائه ادوب کانکت به زبان انگلیسی توسط یک کلاس، از ویژگی های مهم سامانه کلاس مجازی ادوب کانکت تحت وب که توسط یک‌کلاس ارائه می‌شود؛ سازگاری کامل آن با زبان فارسی و حل مشکل راست چین نویسی و بهم ریختگی کلمات در زمان تایپ می باشد. با خرید یا اجاره سامانه کلاس مجازی ادوب کانکت از یک‌کلاس با قیمت مناسب و کمترین زمان تحویل از یک محیط کاملا فارسی در کلاس های مجازی، جلسات آنلاین و وبینارهای آموزشی خود برخودار شوید.

مهم‌ترین ویژگی ها و امکانات سرور ادوب کانکت


محیط فارسی و چت فارسی در صورت نیاز

ضمانت بازگشت وجه

محل سرور در داخل ایران

امکان به اشتراک گذاری فایل

برگزاری نظرسنجی

رفع مشکل راست چین نویسی