ویدئوهای آموزشی سامانه LMS ابری YeKClass

 • بخش استاد

 • آموزش تنظیمات میکروفون و دوربین


  در این ویدئو آموزشی به تنظیمات میکروفن و دوربین در مرورگر کروم پرداخته شده است. در صورتی که برای ورود به کلاس با کروم دچار مشکل هستید باید به دوربین و میکروفن خود دسترسی بدهید. این فیلم راهنمای کاملی برای دادن این دسترسی است. دقت کنید که فقط برای کلاس ویدئویی باید از فایرفاکس یا کروم استفاده کنید و در صورت استفاده از محصولات اپل از مرورگر سافاری استفاده کنید.

 • تنظیمات اولیه

  آموزش ساختن کلاس ویدئویی


  یک مرکز آموزش یا مدرسه مجازی در کنار همه امکاناتی همچون، برگزاری آزمون، ارسال تکالیف و نمره‌دهی و... باید بتواند کلاس‌های خود را بصورت مجازی نیز برگزار کند. در این ویدئو آموزشی به ساخت کلاس ویدئویی و دسترسی‌ها و امکانات موجود در یک کلاس ویدئویی نظیر تعیین مدت زمان برگزاری کلاس، بارگذاری فایل و ... پرداخته شده است.

  آزمون‌ها

  آموزش برگزاری آزمون در YekClass


  ایجاد یک آزمون فرآیند دو مرحله ای می‏‌باشد. در مرحله اول شما آزمون را ایجاد کرده و تنظیمات آن را اعمال می‏‌کنید. در مرحله دوم سوالات را طرح می‌‏کنید. در این ویدئو آموزشی به ساخت آزمون و تنظیمات آن پرداخته شده است.

  آموزش ساختن آزمون(چندگزینه‌ای)


  درست کردن یک آزمون شامل مراحل اضافه کردن سوالاتی جدید و یا استخراج از یک بانک سوال، سازماندهی آن در صفحات و مشخص کردن نمره برای آنها می‌‏باشد. در این ویدئو آموزشی به ساخت آزمون چند گزینه‌ای پرداخته شده است.

  آموزش ساختن آزمون جواب کوتاه


  ساختن یک آزمون جواب کوتاه شامل مراحل اضافه کردن سوالاتی جدید و یا استخراج از یک بانک سوال، سازماندهی آن در صفحات و مشخص کردن نمره برای آنها می‏‌باشد. در این ویدئو آموزشی به ساخت آزمون جواب کوتاه پرداخته شده است.

  آموزش ساختن آزمون(تشریحی)


  درست کردن یک آزمون شامل مراحل اضافه کردن سوالاتی جدید و یا استخراج از یک بانک سوال، سازماندهی آن در صفحات و مشخص کردن نمره برای آنها می‏‌باشد. در این ویدئو آموزشی به ساخت آزمون تشریحی پرداخته شده است.

  آموزش ساختن آزمون (صحیح و غلط)


  درست کردن یک آزمون شامل مراحل اضافه کردن سوالاتی جدید و یا استخراج از یک بانک سوال، سازماندهی آن در صفحات و مشخص کردن نمره برای آنها می‏‌باشد. در این ویدئو آموزشی به ساخت آزمون صحیح/غلط پرداخته شده است.

  تکالیف

  آموزش ایجاد تکلیف در YekClass


  فعالیت تکلیف به یک استاد این امکان را می‌دهد تا وظایفی را به عهده شاگردان بگذارد و کارهای انجام شده را جمع آوری کند و در نهایت نمره و بازخورد خود را در اختیار شاگردان بگذارد. در این ویدئو آموزشی به نحوه ساخت تکلیف پرداخته شده است.

  حضور و غیاب

  آموزش حضور و غیاب در YekClass


  در این ویدئوی آموزشی به نحوه ساخت فعالیت حضور و غیاب پرداخته شده است. اساتید می توانند جلسات خود را در سامانه ایجاد کنند و حضور و غیاب دانش پذیران را به صورت دستی ثبت کنند.


 در YekClass کلاس‌های آنلاین را به صورت یکپارچه برگزار کنید!

برگزاری کلاس های آنلاین در YEkClass

Copyright © 2020. YekClass.

گواهی‌نامه‌ها


 

افتا
افتا
شورای عالی انفورماتیک
شورای عالی انفورماتیک
 شرکت های خلاق
شرکت های خلاق
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور