ویدئوهای آموزشی سامانه LMS ابری YeKClass

 • بخش مدیریت

 • آموزش تنظیمات میکروفون و دوربین


  در این ویدئو آموزشی به تنظیمات میکروفن و دوربین در مرورگر کروم پرداخته شده است. در صورتی که برای ورود به کلاس با کروم دچار مشکل هستید باید به دوربین و میکروفن خود دسترسی بدهید. این فیلم راهنمای کاملی برای دادن این دسترسی است. دقت کنید که فقط برای کلاس ویدئویی باید از فایرفاکس یا کروم استفاده کنید و در صورت استفاده از محصولات اپل از مرورگر سافاری استفاده کنید.

 • تنظیمات اولیه در سامانه

  2. آموزش ساختن درس جدید


  بعد از ساخت کاربر جدید باید اقدام به ساخت درس نمایید. طراحی یک درس بسیار انعطاف‌پذیر است ولی نیاز به ملاحظاتی دارد. یک درس از تعدادی صفحه با محتوای متنوع درست شده است.برای اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

  1. آموزش ساختن کاربر جدید


  بعد از تهیه اکانت کاربری ابتدا باید اقدام به ساخت کاربر جدید نمایید. اضافه کردن یک کاربر جدید توسط مدیر سامانه انجام می‏شود. همچنین می توان نقش‌های دیگری را به کاربران اعطا نمود.برای اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

  4. آموزش تخصیص نقش مدرس به کاربر


  بعد از ساخت درس جدید و اعطای درس‌ها به کاربران می‌توان نقش مدرس را به کاربران تخصیص و از این طریق دسترسی کاربران را افزایش داد. در این ویدئو آموزشی به تخصیص نقش مدرس به کاربران پرداخته شده است.

  3. آموزش اعطای درس به کاربر


  بعد از ساخت کاربران و درس لازم می‌باشد که کاربران را در درس ثبت نام کرد. در این ویدئو آموزشی به ثبت نام کاربران در درس پرداخته شده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.


 در YekClass کلاس‌های آنلاین را به صورت یکپارچه برگزار کنید!

برگزاری کلاس های آنلاین در YEkClass

Copyright © 2020. YekClass.

گواهی‌نامه‌ها


 

افتا
افتا
شورای عالی انفورماتیک
شورای عالی انفورماتیک
 شرکت های خلاق
شرکت های خلاق
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور