با سامانه LMS ابری YekClass آموزشگاه مجازی خود را در بستر اینترنت راه‌اندازی کنید!با YekClass، بصورت یکپارچه می‌توانید کلاس ویدئویی برگزار کنید، انواع آزمون‌ها را اجرا کنید، تکالیف را از شاگردان تحویل بگیرید، حضور و غیاب کنید و فعالیت‌های کلاسی خلاقانه‌ای ترتیب دهید.

با سامانه LMS ابری YekClass آموزشگاه مجازیِ خود را متحول کنید!

سامانه LMS ابری YekClass

با YekClass، امکانات حرفه‌ای یک آموزشگاه مجازی را بدست آورید و مدیریت جدیدی را تجربه کنید.

به صورت ترمیک برنامه ریزی کنید


درس‌های خود را طول دوره آموزش مجازی زمان‌بندی کنید. محتوای دوره را بارگذاری کرده و دانش‌پذیر را نسبت به برنامه هر هفته مطلع کنید و برای کلاس‌های خود فعالیت‌های متنوع آموزشی را تعریف کنید.

به صورت ترمیک برنامه ریزی کنید

کلاس مجازی با وبکم نامحدود


مهم ترین نیاز حال حاضر اساتید و مراکز آموزشی در حال حاضر برگزاری کلاس‌ها با داشتن قابلیت استفاده از وبکم نامحدود است. به این شکل که استاد بتواند بازخورد تدریس خود را در چهره دانش‌پذیران ببیند. در سامانه آموزش مجازی YekClass این امکان برای کاربران مهیا شده است.

کلاس مجازی با وبکم نامحدود

آزمون‌ها را به صورت مجازی و متمرکز برگزار کنید


در سامانه آموزش مجازی YekClass اساتید می‌توانند به صورت متمرکز آزمون‌های خود را برگزار کنند و دانش‌پذیران را از نتایج آن مطلع کنند. امکان برگزاری انواع آزمون آنلاین و مجازی در این سیستم همچون تشریحی، چند گزینه‌ای، صحیح/غلط و جواب کوتاه وجود دارد.

برگزاری آزمون‌های مجازی

تکالیف را بررسی و بازخورد دهید


به صورت متمرکز می‌توانید تکالیف را در سامانه YekClass از دانش پذیران تحویل بگیرید و برای آنها زمان پذیرش تعریف کنید. به آنها نمره بدهید و دانش پذیر را نسبت به بازخورد خود مطلع کنید.

بررسی تکالیف دانش‌پذیران

وبلاگ YekClass
مطالب اخیر

مدیریت یادگیری LMS ابری YekClass چیست؟
مدیریت یادگیری LMS ابری YekClass چیست؟
با سامانه LMS ابری YekClass می‌توانید مرزهای جغرافیایی کسب و کار آموزشگاه خود را گسترش دهید و خدمات آموزشی با کیفیت و متمرکزی را در فضای مجازی به دانش آموزان خود ارائه دهید.
در سامانه آموزش مجازی YekClass می توانید:
7 نکته‌ برای موفقیت در کلاس‌های آنلاین
7 نکته‌ که برای موفقیت در کلاس‌های آنلاین
داشتن کلاس آنلاین انعطاف پذیری بالایی در مکان و زمان برگزاری کلاس به شما می دهد. هر چند، این انعطاف پذیری به این معناست که برای رسیدن به موفقیت باید قدم‌های بیشتری برداشت. شما باید به مانند یک کلاس حضوری در ایجاد یک فضای مناسب پیش قدم شوید.
مزایای استفاده از سامانه LMS ابری
مزایای استفاده از سامانه LMS ابری
استفاده از LMSهای ابری دریچه‌های جدیدی را پیش روی مجموعه شما می‌گشاید. منظور از نسخه ابری به زبان ساده این است که شرکت ارائه دهنده LMS کلیه نصب، راه اندازی‌ها و تنظیمات عمومی را از قبل داخل نرم افزار انجام داده است و دغدغه‌ای از این بابت وجود نخواهد داشت.

با YekClass فراتر از مرزها حرکت کنید.

مجموع ساعات برگزار شده

720

تعداد دانش‌پذیران

5062

کلاس‌های برگزار شده

480

با برگزاری کلاس های آنلاین در YekClass دیگر محدود به یک شهر نیستید!

برگزاری کلاس های آنلاین در YEkClass

Copyright © 2020. YekClass.

گواهی‌نامه‌ها


 

افتا
افتا
شورای عالی انفورماتیک
شورای عالی انفورماتیک
 شرکت های خلاق
شرکت های خلاق
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور