تغییر و بازیابی رمز عبور در ادوب کانکت

در این آموزش به تغییر و بازیابی رمز عبور در پلان‌‏های اشتراکی و اختصاصی نرم افزار ادوب کانکت می‌پردازیم.

اگر پلان اشتراکی دارید و می‏‌خواهید رمز عبور خود را بازیابی کنید ابتدا وارد کلاس مجازی شوید و سپس از طریق فلش کنار نام کلاس روی گزینه مدیریت اطلاعات جلسه کلیک کنید و وارد پنل مدیریتی خود شوید.

 

 


از طریق سربرگ My Profile روی گزینه Change My Password کلیک کرده و پسورد خود را تغییر دهید. و در نهایت گزینه Save را کلیک کنید. در صورت فراموشی رمز عبور خود لطفا با مجموعه‌ه‏ای که ادوب کانکت را خریداری کرده‏‌اید تماس گرفته و برای تغییر نام کاربری خود اقدام نمایید.

تغییر پسورد در ورود به کلاس ‏های ادوب کانکت در پلان‏ های اشتراکی

اگر پلان اختصاصی دارید ابتدا وارد پلن مدیریتی خود شوید. از طریق سربرگ My Profile روی گزینه Change My Password کلیک کرده و پسورد خود را تغییر دهید. و در نهایت گزینه Save را کلیک کنید. در صورت فراموشی رمز پلان ‏اختصاصی از مجموعه‌ه‏ای که ادوب کانکت را خریداری کرده‌‏اید درخواست بازیابی رمز کنید.

تغییر و بازیابی رمز عبور در پلان‏ های اختصاصی ادوب کانکت

تغییر پسورد در ورود به کلاس‌‏های ادوب کانکت در پلان‏‌های اختصاصی

ابتدا در پلن مدیریتی ایمیل مدیر را در قسمت جست و جو وارد کنید و روی آیکون i که با کادر قرمز رنگ نشان داده شده کلیک کنید.

تغییر پسورد در ورود به کلاس ‏های ادوب کانکت در پلان‏ های اختصاصی-مرحله اول

در صفحه جدید باز شده روی گزینه Set temporary password for this user کلیک کنید.

تغییر پسورد در ورود به کلاس ‏های ادوب کانکت در پلان‏ های اختصاصی-مرحله دوم

همچنین رمز موقتی که داده شده است را دریافت کنید و روی گزینه save کلیک کنید. و به جای پسورد، در ورودی کلاس قرار دهید سپس رمز جدید را وارد نمایید.

تغییر پسورد در ورود به کلاس ‏های ادوب کانکت در پلان‏ های اختصاصی-مرحله سوم