ویژگی اعلان ها کنار اسامی شرکت کنندگان در کلاس مجازی ادوب کانکت

کلاس مجازی ادوب کانکت دارای امکانات زیادی است در این آموزش به ویژگی اعلان‏‌ها کنار اسامی شرکت کنندگان در کلاس مجازی می‌پردازیم.

 

 


با توجه به تصویر می‏‌خواهیم دلیل به وجود آمدن این علامت‏‌ها کنار اسامی کاربران را بدانیم و اینکه این تنظیمات مربوط به کدام بخش در ادوبی کانکت می‏‌باشد.

ویژگی اعلان‏ ها کنار اسامی شرکت کنندگان در کلاس مجازی ادوب کانکت

نحوه ورود به این بخش:

ابتدا با دسترسی میزبان وارد کلاس آنلاین شوید و از قسمت Meeting گزینه مدیریت دسترسی‏‌ها را انتخاب کنید. گزینه‏‌هایی را که مشاهده می‏‌کنید دارای ویژگی‏‌های هستند که در ادامه آموزش به طور مفصل درباره آن‏ها صحبت می‏‌کنیم.

نحوه ورود به بخش مدیریت دسترسی‏ ها در ادوب کانکت


بستن دسترسی مهمان:
این گزینه برای بلاک کردن کاربری که به عنوان مهمان وارد می‏‌شود به کار می‏‌رود. بلاک کردن ورود مهمان هم در پلان مدیریتی و هم در محیط کلاس آنلاین قابل تنظیم است.
مسدود کردن ورود شرکت کنندگان: این گزینه برای مسدود کردن ورود کاربران به کلاس آنلاین است و کاربران را از ورود به کلاس منع می‏‌کند.
فعال کردن نسخه تحت وب برای شرکت کنندگان: با فعال کردن این گزینه کاربران می‌‏توانند از طریق مرورگر وارد کلاس شوند.
قرار دادن شرکت کنندگان در حالت انتظار: این گزینه کاربران را در حالت انتظار نگه می‌‏دارد و اجازه ورود به آنها داده نمی‏‌شود.
تغییر نقش خودکار شرکت کنندگان به ارائه دهنده: این گزینه برای مواردی به کار می‏‌رود که استاد می‏‌خواهد نقش کاربران را به ارائه دهنده به صورت اتوماتیک تغییر دهد.