ویژگی جدید تخته وایت برد در ادوب کانکت

تخته سفید یا وایت برد از قدیمی‌ترین ابزارهای آموزشی به حساب می‌آید. این ابزار، برای انتقال مفاهیم آموزشی بین استاد و دانش آموزان به کار می رود. همین اهمیت باعث شده تا انواع مختلفی از تخته وایت برد ساخته شود. نرم افزار ادوب کانکت به عنوان برترین ارائه دهنده کلاس مجازی نیز از این قابلیت بی بهره نمانده و از همان نسخه‌های ابتدایی این قابلیت را درون برنامه تعبیه کرده است. ما در این مقاله قصد داریم این ویژگی‌ها را مورد بررسی قرار بدهیم.

 

 


نوار ابزار سمت چپ تخته وایت برد در ادوب کانکت
نسخه جدید وایت برد ادوب کانکت دارای یک نوار ابزار است که از سمت چپ تخته باز می‌شود و کاربران می‌توانند از ابزارهای نهفته در آن استفاده کنند. رابط کاربری وایت برد ادوب کانکت به نحوی طراحی شده که تفاوتی ندارد از قلم یا موس برای انجام کاری روی آن استفاده کنید.

ابزار نشانگر رنگ در تخته وایت برد نرم افزار ادوب کانکت
یکی از ابزارهای جدید تخته وایت برد یک نشانگر رنگ است که به شما این امکان را می‌دهد تا مقادیر رنگ، اشباع و قدرت آن را برای انتخاب دقیق رنگ مورد نظر خود تعیین کنید. علاوه بر انتخاب کننده رنگ ما شاهد ابزارهایی مثل ماژیک، هایلایت کننده، خودکار و مداد نیز در نوار ابزار جدید هستیم.

ابزارهای ماژیک، هایلایت کننده، خودکار و مداد در تخته وایت برد ادوب کانکت
تمامی این ابزارها مانند نمونه‌های خود در دنیای واقعی عمل می‌کنند و همان اثری را به جای می‌گذارند که می‌توانند بر روی کاغذ انجام دهند. هوشمندی و حساسیت این ابزارها نسبت به نسخه قبلی بسیار بیشتر شده و بسیار به فشار و سرعت حرکت واکنش نشان می‌دهند. همچنین دقت این ابزارها بیش از نسخه‌های پیشین شده که این خود یکی از ویژگی‌های خاص آن می‌باشد.