ماموریت ما

YekClass پلتفرمی برای توانمندسازی کلیه مراکز آموزشی، مدارس و آموزشگاه‌ها در سراسر کشور است تا بتوانند با داشتن تمامی امکاناتی که یک مرکز آموزش به آن نیاز دارد، کلاس‌های مجازی خود را در یک مدرسه مجازی برگزار کنند و به این ترتیب خدمات آموزش مجازی خود را فراتر از مرزهای جغرافیایی به همه شهروندان در کشور ارائه نمایند.

«فناوری جهانی، تجربه ایرانی»

YekClass، مبتنی بر فناوری جهانی و بر اساس نیازهای مخاطب ایرانی ساخته شده است.
 
 


خدمات آموزشی 0 تا 100
خدمات آموزشی 0 تا 100

در یک‌کلاس می‌توانید برای تمام نیازهای مرکز آموزش یا مدرسه مجازی خود پاسخی پیدا کنید.

برگرفته از تجربه کاربری میلیون‌ها دانش‌پذیر
برگرفته از تجربه کاربری میلیون‌ها دانش‌پذیر

یک‌کلاس برگرفته شده از تجربه کاربری میلیون‌ها کاربر است. میلیون‌ها کاربری که در دنیای مجازی و غیرمجازی به یادگیری مشغول هستند. از این رو، اینجا هر آنچه که نیاز یک مرکز آموزش یا مدرسه مجازی باشد را خواهید یافت.

تعامل نزدیک در آموزشگاه مجازی یک کلاس
امکان تعامل بسیار نزدیک

در یک‌کلاس این امکان مهیا شده است که در تمام لحظات رابطه و تعامل نزدیکی بین دانش‌پذیران و مدرسین برقرار شود.

امکان استفاده از گیمیفیکیشن در yekcalss
امکان استفاده از گیمیفیکیشن

با استفاده از گیمیفیکیشن می‌توان به شکل مناسب‌تری با دانش‌پذیر ارتباط برقرار کرد. همچنین با مجموعه امکانات تعبیه شده در سامانه مدرسه مجازی YekClassمی‌توان برنامه‌های آموزشی متنوع‌تری را برای دانش‌پذیر در نظر گرفت.

گزارش‌گیری پیشرفته
گزارش‌گیری پیشرفته

در یک‌کلاس می‌توان از روند آموزش دانش‌پذیر و درس‌هایی که توسط وی گذارنده شده، گزارش جامعی تهیه کرد.

تعریف اهداف آموزشگاه مجازی
اهداف بزرگ‌تری تعریف کنید

با یک‌کلاس، اهداف مرکز آموزش، مدرسه یا آموزشگاه‌تان را از توسعه محلی، به توسعه منطقه‌ای تغییر دهید.

YekClass مبتنی بر فناوری جهانی
 
 

یک‌کلاس یک سیستم مدیریت آموزش (LMS) مبتنی بر نرم‌افزار Moodle می‌باشد که بر اساس نیازهای مراکز آموزش و مدارس ایران در یک فضای ابری پیاده‌سازی شده و فرایندهای آن تغییر یافته است.

 
Moodle

مودل Moodle  یک سامانه LMS است که از سال 2002 فعالیت خود را در استرالیا شروع کرده است. هسته این سامانه با حضور بیش از یک میلیون کاربر از سراسر جهان در حال بهبود مستمر است و در حال حاضر یکی از بهترین سامانه‌های LMS مطرح در سطح جهان است. تاکنون بیش از 150هزار دانشگاه و مرکز آموزش یا مدرسه در سراسر جهان از Moodle جهت سیستم مدیریت مرکز آموزش یا مدرسه خود بهره برده‌اند.

داده رایانش ابری پردیس

داده رایانش ابری پردیس از شرکت‌های فعال در حوزه رایانش ابری در ایران و با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارائه راهکارهای ابری و سازمانی، فناوری جهانی را با تجربه ایرانی در YekClass به هم پیوند داده است.

آسیاتک

پلتفرم مدرسه مجازی YekClass در یکی از بزرگترین دیتاسنترهای ایران بر روی سرورهای اختصاصی، قدرتمند و مدرن با پهنای باند بسیار بالا قرار گرفته است.

خرید پکیج های آموزش مجازی یک کلاس

آیا تمایل دارید تا از خدمات ما استفاده کنید؟